Máme pro vás nachystaný program na Leden. Máme i pár novinek co se týče kurzů a přednášek.  Už se na vás všechny moc těšíme a doufáme, že tento rok bude ve všem lepší Tak nezapomeňte! Začínáme 10.1. od 14.00 hodin.  

Připravili jsme pro Vás nový program na Listopad Přijďte se k nám pobavit i přiučit. Nabízíme vzdělávací kurzy, přednášky, cvičení ale i kvízy, hry :) 

Máme pro vás nachystaný program na prosinec. Bohužel musíme respektovat nařízení a dodržovat pravidla, které jsou s tímto spojené. Nicméně zatím jsme v provozu, takže pokud budete chtít přijít rádi vás uvidíme. Chceme upozornit, že pokud by se situace zhoršila tak, že bychom museli rušit některé aktivity, nepřijdete o ně. Jen budou přesunuty na další měsíc. Děkujeme všem za pochopení a přejeme klidné a pohodové dny.  

V pátek 24. 9. je zrušen mozkový jogging a angličtina z důvodů nepřítomnosti lektorky. KC Archa Poruba bude tento den uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Z důvodu nepřítomnosti lektora pana Verlika je 5.11. zrušena páteční zdravověda. Další přednáška bude 12.11. Děkujeme za pochopení.

Podkategorie

Archív novinek


Komunitní centrum Archa slouží seniorům z Poruby, kteří nechtějí být jen doma, chtějí se učit novým věcem a setkávat se s přáteli. Podmínkou pro vstup do centra a využívání jeho prostor je členství v tzv. "Klubu přátel Archa". Tímto opatřením docílíme, že do centra budou docházet lidé, o nichž budeme mít přehled a zamezíme riziku krádeží. Členem se stáváte tehdy, když vypíšete jednoduchou přihlášku, která je ke stažení na našem webu v sekci přihláška, nebo ji obdržíte na recepci. Členové platí roční poplatek 100 Kč, ze kterého se následně platí např. sanitární prostředky.